GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ÇOCUKLAR BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN TUTUYOR “TRAFİK PROJESİ NİHAİ(4.MODÜL) DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

“ÇOCUKLAR BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN TUTUYOR “TRAFİK  PROJESİ 2015 NİSAN-MAYIS AYLARI  “TRAFİKTE YARDIMLAŞMA VE SORUMLULUK”  MODÜLÜ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.
“ÇOCUKLAR BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN TUTUYOR “TRAFİK  PROJESİ NİHAİ(4.MODÜL) DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

“ÇOCUKLAR BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN TUTUYOR “TRAFİK  PROJESİ 2015 NİSAN-MAYIS AYLARI  “TRAFİKTE YARDIMLAŞMA VE SORUMLULUK”  MODÜLÜ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

 

Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan ve yürütülen “Çocuklar Büyüklerin Ellerinden Tutuyor “Trafik Projesi NİSAN-MAYIS ayları " TRAFİKTE YARDIMLAŞMA VE SORUMLULUK" modülü sonuçları belli olmuş olup.bütün kategorilerdeki en başarılı okullarımız alfabetik sıraya göre tabloda gösterilmiştir. Bu bağlamda başarılı olan okullarımıza müdürlüğümüzce düzenlenecek programla "Trafik Belgeleri" verilecektir.

" TRAFİKTE YARDIMLAŞMA VE SORUMLULUK" modülü kapsamında gerçekleştirdikleri faaliyet ve etkinliklere emeği geçen tüm öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimizi kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

Yasin TEPE

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

SONUÇLAR İÇİN /meb_iys_dosyalar/2015_06/17075614_bet4.modlsonu.pdf LİNKİNİ TIKLAYINIZ.

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 230 31 92 veya 220 64 88 veya 220 66 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.