GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DR. NİLÜFER MUSTAFA ÖZYURT İLKOKULU´NDAN ANLAMLI PROJE

25.03.2015 Tarihinde saat 11.00 da  okulumuzda ; Şahinbey Kaymakamlığımız tarafından yürütülen Kitap Okuma Alışkanlığı Kazandırma projesi kapsamında hazırlanan öğrenci okuma salonu ve veli kitap okuma salonları ( 2 adet ) ile İngilizce dil sınıfları,  okulumuz öğretmenleri Ahmet ÇELİK ve Songül KAYA BEDİR tarafından teşrifatları yapılmış olup... Devamı için TIKLAYINIZ.... 
DR. NİLÜFER MUSTAFA ÖZYURT  İLKOKULU´NDAN ANLAMLI PROJE

   25.03.2015 Tarihinde saat 11.00 da  okulumuzda ; Şahinbey Kaymakamlığımız tarafından yürütülen Kitap Okuma Alışkanlığı Kazandırma projesi kapsamında hazırlanan öğrenci okuma salonu ve veli kitap okuma salonları ( 2 adet ) ile İngilizce dil sınıfları,  okulumuz öğretmenleri Ahmet ÇELİK ve Songül KAYA BEDİR tarafından teşrifatları yapılmış olup ; açılışı Şahinbey Kaymakamı Sayın Selami AYDIN ve İlçe Milli Eğitim Müdür vekili Erkan AKLAP ile şube müdürleri ve velilerimizin yoğun katılımlarıyla yapılmış olup, devamında Sağlıklı  Nesiller ve Doğal Beslenme alışkanlığı kazandırma projesi çerçevesinde Kaymakamımız Selami AYDIN ve protokol üyeleri tarafından öğrencilerimize ücretsiz bardakta çorba dağıtımı yapılmıştır.

     Törenimiz Öğrenci – öğretmen ve velilerimizin coşkulu bir katılımı ile gerçekleşmiştir.

   İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan bu etkinlikten dolayı okulumuz Müdürü Cumali BORAZAN´a, idarecilerimize, öğretmenlerimize ve emeği geçen herekese teşekkür eder bu gibi etkinliklerin devamını dileriz. 

 

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 230 31 92 veya 220 64 88 veya 220 66 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.