GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ ÖĞRENCİMİZDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ ÖĞRENCİMİZDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARETYeşilevler İMKB Lisesi öğrencilerimizden tarihi başarı. Dart branşında okul olarak Türkiye ikincisi, öğrencilerimizden Melisa Mukaddes Erdoğan Akdeniz Oyunları üçüncüsü, Avrupa Şampiyonası genç kızlar ikincisi ve son olarak dünya şampiyonasında eşli kategoride DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ olarak göğsümüzü kabartmıştır. Öğrencimizin başarısında emeği geçen okul idarecileri ve öğretmenlerine teşekkür ederiz.
DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ ÖĞRENCİMİZDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ ÖĞRENCİMİZDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET
Yeşilevler İMKB Lisesi öğrencilerimizden tarihi başarı. Dart branşında okul olarak Türkiye ikincisi, öğrencilerimizden Melisa Mukaddes Erdoğan Akdeniz Oyunları üçüncüsü, Avrupa Şampiyonası genç kızlar ikincisi ve son olarak dünya şampiyonasında eşli kategoride DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ olarak göğsümüzü kabartmıştır. Öğrencimizin başarısında emeği geçen okul idarecileri ve öğretmenlerine teşekkür ederiz.

15-10-201715-10-2017

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 230 31 92-230 13 51 - 220 64 88

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.