GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM ÖĞRETİM YIL SONU MESAJI

EĞİTİM ÖĞRETİM YIL SONU MESAJI

Sevgili Öğrenciler, Değerli Öğretmenler, Saygıdeğer Veliler;

2015-2016 eğitim-öğretim yılının sonuna geldik. Amacımız ilçemizde öğrenim gören tüm öğrencilerin kişisel, duygusal ve ruhsal gelişimlerini en iyi şekilde geliştirmelerini sağlamak ve bu yönde çalışmalar yapmak olmuştur. Sene başından bugüne kadar el ele, gönül gönüle hep birlikte ulaştık. Sevincimizi, bir birimize kenetlenerek dağlar kadar büyütmeye, üzüntümüzü sayımız kadar parçalara bölerek küçültmeye çalışarak bir olmanın, bütün olmanın kısaca “insan olmanın” en güzel örneğini vermeye çalıştık.
Tatilin; dinlenmek, eğlenmek kadar kendinizle barışık, eksikleri, aksayan yönleri bir kez daha gözden geçirerek geleceğe yeni bir enerji ile başlamanın planlamasını yapmak olduğuna inanıyorum.
Eğitim-öğretim yılımızın başından sonuna emeğini eksik etmeyen yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca çocuklarını okutmak için her türlü fedakarlığı yapan veliler de teşekkürü fazlasıyla hak ediyorlar. Nesil sizlerle var olacaktır.

SEVGİ VE SAYGILARIMLA!
Yasin TEPE / İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.