GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİTAP KURTLARI ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

Hacı Firdevs Konukoğlu İlkokulu tarafından düzenlenen ödüllü Kitap Okuma Yarışması Ödül Töreni, Şahinbey İlçe Kaymakamı Selami AYDIN Bey´in, Sanko Vakfı Başkanı Naci BORAN Bey´ in, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin KAYA Bey´ in, Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve Öğrenci Velilerinin katılımıyla yapıldı.
KİTAP KURTLARI ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

4. sınıflarda birinci olan Mahmut ŞİMŞEK  Ödülünü  Şahinbey Kaymakamı Selami AYDIN Bey´ in elinden aldı.Kaymakam Bey öğrenciyi tebrik ederek güzel duygularını dile getirdi.Bu tür yarışmaların ve etkinliklerin eğitim öğretime büyük katkı sağladığı ve  artarak devam etmesi gerektiğini belirti.

3. sınıflarda birinci olan Canan ŞAHİN´ e ödülünü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin KAYA tarafından verildi. Çok güzel bir etkinlik olduğunu, emeği geçen öğrenci ve öğretmenleri kutladığını, ilimizin bu tür okuma etkinliklerine ihtiyacı olduğunu söyledi.

2. sınıflarda birinci olan Fatma Betül YILMAZSOY´ a ödülünü SANKO Vakfı Başkanı Naci BORAN Bey  verdi SANKO Vakfı Başkanı Naci BORAN Bey çocukların kitap okuma etkinliklerine katılmalarından  mutluluk duyduğunu, okullarımızda bu tür çalışmalar yapılması bizi duygulandırmaktadır dedi ve emeği geçenlere teşekkür etti.

1.sınıf birincisi Kerim ÖZMERCAN´a ödülü Okul Müdürü Ahmet  KILINÇ tarafından verildi.Daha sonra dereceye giren kırk öğrenciye misafirler ve öğretmenler tarafından çeşitli ödüller takdim edildi.

 

Ödül Töreninden sonra Hacı Firdevs Konukoğlu İlkokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu el emeği göz nuru olan görsel sanatlar sergisi misafirler tarafından gezildi. Öğretmenlerin hazırlamış olduğu ikram ile program sona erdi.

Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak böyle bir etkinliği gerçekleştiren okul idaresini, öğretmenlerini ve öğrencilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 230 31 92 veya 220 64 88 veya 220 66 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.