GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLERİMİZLE ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADIK

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ VESİLESİ İLE HAZIRLANMIŞ OLAN YEMEKLİ PROGRAM YAPILDI.
MÜDÜRLERİMİZLE ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADIK

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YASİN TEPE, GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ VESİLESİ İLE HAZIRLANMIŞ OLAN YEMEKLİ ROGRAMA KATILDI. BAŞKAN SAYIN FATMA ŞAHİN, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI VE MÜDÜR VEKİLİ YUSUF TÜFEKÇİ VE KURUM VE OKUL İDARECİLERİNİN DE KATILIMLARI İLE GERÇEKLEŞEN PROGRAMDA SÖZ ALAN FATMA ŞAHİN BÜTÜN ÖĞRETMENLERİN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI. AYRICA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN FATMA ŞAHİN, MÜDÜRÜMÜZ YASİN TEPE İLE YAPTIĞI SOHBET SIRASINDA İLÇEMİZ TARAFINDAN UYGULANAN "ÇOCUKLAR BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN TUTUYOR" ADLI TRAFİK PROJESİNE DESTEK OLACAKLARINI SÖYLEDİLER. SAYIN BAŞKANA VE SOSYAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANI FATİH ERMEYDANA TEŞEKKÜRLER.

 

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 230 31 92 veya 220 64 88 veya 220 66 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.