GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyon Adil Ceydeli Ortaokulu

Adil Ceydeli Ortaokulu Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği, Merkez ilçeler ve diğer tüm ilçelerin katılımıyla yapılan Yıldız Kız Futsal müsabakalarında üst üste ikinci kez namağlup ŞAMPİYON oldu.
 Şampiyon Adil Ceydeli Ortaokulu

   Adil Ceydeli Ortaokulu Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği, Merkez ilçeler ve diğer tüm ilçelerin katılımıyla yapılan Yıldız Kız Futsal müsabakalarında üst üste ikinci kez namağlup ŞAMPİYON oldu. Turnuva boyunca rakip kalelere 29 gol atıp sadece 1 gol yiyerek kırılması zor bir rekora imza attı. Final maçında NurelEnver Taner Ortaokulunu Melisa´nın (4) golleriyle 4-0 yendi.

    Yine 2013-2014 eğitim öğretim yılında da finalde iki takım karşılaşmış ve Adil Ceydeli Ortaokulu rakibini 5-2 yenerek kupaya uzanmıştı. Adil Ceydeli Ortaokulu İlimizi bölge şampiyonasında temsil edecektir. Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bölge müsabakalarında Adil Ceydeli Ortaokulu´na başarılar dileriz.

Adil Ceydeli Ortaokulu Yıldız Kız Futsal Takımı:

Yıldız Kız Futsal Takımı Çalıştırıcısı: Yücel KARAKAYA

As Takım (İlk 5): Meltem YILGIN, Ayşenur BALCI, Yüksel YALVAÇ, Neslihan CEYLAN,  Melisa DİŞBUDAK

Yedekler: Açelya DELİOĞLU, Fatma TÜRKMEN,  Buket ŞİRİKÇİ, Esra ERBAY, Selda BATKINOĞLU

Nurel Enver Taner  Ortaokulu Yıldız Kız Futsal Takımı:

As Takım (İlk 5): Merve EROĞLU, Elifnaz BARAN, Helin ERSÖNMEZ, Rumeysa AKPINAR, Nihal ŞAHİN

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 230 31 92 veya 220 64 88 veya 220 66 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.