GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT ADEM YAVUZ İLKOKULU’NDAN ANLAMLI BİR ÇALIŞMA

Şehit  Adem Yavuz İlkokulu , Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında bir çok çalışmaya ev sahipliği yaptı. Okuldaki tüm öğretmen ve öğrencilere gül suyu ile lokum ikram eden okul idaresi, öğrencilere  peygemberimizin nasıl bir insan olduğu yönünde de bilgi verdi.
ŞEHİT ADEM YAVUZ İLKOKULU’NDAN ANLAMLI BİR ÇALIŞMA

Şehit  Adem Yavuz İlkokulu , Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında bir çok çalışmaya ev sahipliği yaptı. Okuldaki tüm öğretmen ve öğrencilere gül suyu ile lokum ikram eden okul idaresi, öğrencilere  peygemberimizin nasıl bir insan olduğu yönünde de bilgi verdi. Okul da  öğrencileri arasında yapılan ‘’Peygambere Mektup’’ konulu kompozisyon yarışması da düzenlenerek yarışmada birinci olan öğrencinin hediyesini ilçe müftümüz takdim etti. Okul Müdürü M.Fatih YILMAZ dan aldığımız bilgiye göre program kapsamında Şahinbey ilçe Müftüsü sayın Musa İMAMOĞLU öğrencilerimizle bir araya gelerek onlarla peygamberimiz hakkında konuşmalar yaptı. Program sonunda müftümüze programa katılımından dolayı plaket takdim edildi.

 

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 230 31 92 veya 220 64 88 veya 220 66 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.