GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT ADEM YAVUZ İLKOKULUNDAN ANLAMLI BİR PROJE

  Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın ve Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdrümüz Yasin TEPE, Şehit Adem Yavuz İlkokuluna yaptığı ziyarette, "Sağlıklı Beslenmeye  Destek, Obeziteye  Hayır Projesi"ni başlattı.
ŞEHİT ADEM YAVUZ İLKOKULUNDAN ANLAMLI BİR PROJE

Öğrencilerin sağlıklı beslenmesi amacıyla, okul kantinlerinin sabahları çorba çıkarmasını isteyen Kaymakam Aydın, "Öğrencilerimizin sağlıklı beslenmesi çok önemli. 

Bunun için kantinlerimizden daha sağlıklı ve besleyici besin olan çorba çıkarmalarını istedik. Öğrencilerimiz çorbalarının yanında 2-3 dilim kepekli Ekmek de alacak. Fiyatı konusunda da kantin işletmecilerinden kolaylık sağlamalarını istedik" dedi.

Aydın, öğretmenlerle de bir araya gelerek, onlardan Şahinbey´de velilere yönelik yürütülen kitap okuma projesi için destek istedi.

Şehit Adem Yavuz İlkokulu müdürü Fatih Yılmaz da, Kaymakam Aydın´ın okullarına yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek "Kaymakam bey göreve yeni başlamış olmasına rağmen, ilçemizde eğitim adına yaptığı projeler göz doldurmaktadır. Kendilerine bu konuda müteşekkiriz" dedi. 

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 230 31 92 veya 220 64 88 veya 220 66 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.