GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİN TESLİM ETMESİ GEREKEN EVRAKLAR

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLERİN TESLİM ETMESİ GEREKEN EVRAKLAR

1- Mezuniyet belgesi (diploma veya geçici mezuniyet belgesi) , Orta Öğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans veya Pedagojik Formasyon Belgesi aslı ve fotokopileri. (Başvuru esnasında Pedagojik Formasyon Belgesi yerine resmî yazı ibraz edenlerden Pedagojik Formasyon Belgesi)

2- Nüfus cüzdanı (Aslı ve fotokopisi)

3- Sözleşmeli öğretmen başvurusunda tarafınıza verilen elektronik başvuru ve tercih formu aslı (İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince onaylanan form)

4- Son altı ay içinde çekilmiş 6 (altı) adet vesikalık fotoğraf

5- Tam teşekküllü hastanelerden alınmış sağlık kurulu raporu(Sağlık durumu yönünden öğretmenlik görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair ibareli olacaktır.)

6- Askerlik durum belgesi

7- Sabıka Sorgulama Belgesi (Belgesinde ‘’adli sicil kaydı vardır’’ ibaresi bulunanlar göreve başlatılmayacak buna ilişkin Mahkeme Kararı getireceklerdir.)

8- Diğer Kamu kurumlarında kadrolu ve sözleşmeli olarak Devlet memurluğu görevi yapanlardan ayrıca istenilen evraklar Muvafakat belgesi, Hizmet belgesi ve KPSS P121 KPSS P10 evrakları istenilecektir.

 

MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE VERİLECEK OLAN BELGELER

1- Hizmet Sözleşmesi

2- Etik sözleşmesi

3- Mal bildirim formu

4- Atama kararnamesi

 

 

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.