GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“TEMİZ ELLER SAĞLIKLI NESİLLER “ PROJESİ NİHAİ(4.MODÜL) DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

“TEMİZ ELLER SAĞLIKLI NESİLLER “TEMİZLİK VE İNSAN SAĞLIĞI PROJESİ  KAPSAMINDA MAYIS-HAZİRAN AYLARI GENEL TEMİZLİK + OKUL-ÇEVRE TEMİZLİĞİ MODÜLÜ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.
“TEMİZ ELLER SAĞLIKLI NESİLLER “ PROJESİ NİHAİ(4.MODÜL) DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

“TEMİZ ELLER SAĞLIKLI NESİLLER “TEMİZLİK VE İNSAN SAĞLIĞI PROJESİ  KAPSAMINDA MAYIS-HAZİRAN AYLARI GENEL TEMİZLİK + OKUL-ÇEVRE TEMİZLİĞİ MODÜLÜ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

 

Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan ve yürütülen " TEMİZ ELLER SAĞLIKLI NESİLLER" Temizlik Ve İnsan Sağlığı Projesi Mayıs -Haziran ayı " GENEL TEMİZLİK + OKUL-ÇEVRE TEMİZLİĞİ " modülü sonuçları belli olmuş olup.bütün kategorilerdeki en başarılı okullarımız alfabetik sıraya göre tabloda gösterilmiştir. Bu bağlamda başarılı olan okullarımıza müdürlüğümüzce düzenlenecek programla "Temiz Okul Belgeleri" verilecektir.

" GENEL TEMİZLİK + OKUL-ÇEVRE TEMİZLİĞİ " modülü kapsamında gerçekleştirdikleri faaliyet ve etkinliklere emeği geçen tüm öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimizi kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

                                                                                                                                                                                              Yasin TEPE

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Sonuçlar için /meb_iys_dosyalar/2015_06/17075423_4.modlpdf.pdflinkini tıklayınız.

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 230 31 92 veya 220 64 88 veya 220 66 08

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.