GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs MTAL öğrencimiz Ertuğrul Nuri CİNGİSİZ´in Yüzme Başarısı
![19 Mayıs MTAL öğrencimiz Ertuğrul Nuri CİNGİSİZ´in Yüzme Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_31161548_3.jpg)
19 Mayıs MTAL öğrencimiz Ertuğrul Nuri CİNGİSİZ Liseler arası yüzme müsabakalarıTürkiye finallerinde 50 m serbest, 100 m serbest, 100 m sırtüstü ve 100 m kelebekte Türkiye birincisi olarak gögsümğzü kabartmıştır. Öğrencimizin başarısında emeği geçen öğretmen , idareci ve ailesine teşekkür ederiz.