GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"2021 Yılı Afet Eğitimleri" ve "En İyi Narkotik Polisi: Anne" Projeleri İlçe Bilgilendirme Toplantıları
![](/meb_iys_dosyalar/2021_03/01140919_5.jpg)
Kaymakamımız Sn.Tahir ŞAHİN başkanlığında, Şahinbey Belediye Başkanı Sn. Mehmet TAHMAZOĞLU, İlçe Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ, okul idarecileri ve mahalle muhtarlarımızın katılımlarıyla, "2021 Yılı Afet Eğitimleri" ve "En İyi Narkotik Polisi: Anne" projesinin farkındalık eğitimleri gerçekleştirildi.
![01-03-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_03/k_01140830_2.jpg)
![01-03-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_03/k_01140828_1.jpg)
![01-03-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_03/k_01140833_3.jpg)
![01-03-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_03/k_01140835_4.jpg)
![01-03-2021](/meb_iys_dosyalar/2021_03/k_01140838_5.jpg)