GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
25. Ulusal Zekâ Şampiyonası Türkiye Finaline 3 takımla birden (ilkokul-ortaokul-lise) katılma başarısı gösteren Şahinbey Belediyesi Bilim Sanat Merkezi Öğrencileri ve öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ'ı ziyaret etti.
![25. Ulusal Zekâ Şampiyonası Türkiye Finaline 3 takımla birden (ilkokul-ortaokul-lise) katılma başarısı gösteren Şahinbey Belediyesi Bilim Sanat Merkezi Öğrencileri ve öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ'ı ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/24215139_1.jpg)
25. Ulusal Zekâ Şampiyonası Türkiye Finaline 3 takımla birden (ilkokul-ortaokul-lise) katılma başarısı gösteren Şahinbey Belediyesi Bilim Sanat Merkezi Öğrencileri ve öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ'ı ziyaret etti.