GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Osman TÜRE ve Şube Müdürlerimiz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki bayan çalışma arkadaşların gününü kutladılar. Tüm bayan öğretmenlerimizin, personelimizin ve velilerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.![8 Mart Dünya Kadınlar Günü](/meb_iys_dosyalar/2019_03/09150428_53581984_2190926204277295_8584524741388271616_o.jpg)
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Osman TÜRE ve Şube Müdürlerimiz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki bayan çalışma arkadaşların gününü kutladılar.
Tüm bayan öğretmenlerimizin, personelimizin ve velilerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.