GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Adile Türkan Ahmet Arnavutoğlu KAİHL öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldik
Bakanlığımız talimatıyla yapılması planlanan yıl sonu faaliyet haftası kapsamında öğretmen ve öğrencilerimizi etkinliklerde yalnız bırakmadık.
Adile Türkan Ahmet Arnavutoğlu KAİHL öğretmen ve öğrencilerimizin yıl boyunca hazırladıkları ürünlerinin bulunduğu yıl sonu sergisinin açılışı İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN'ın katılımıyla gerçekleştirildi.Okulumuz öğrencileri tarafından müzik dinletisi icra edildi.Emeği geçen okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.