GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Adnan Menderes Ortaokulu Artistik Jimnastik Kızlarda ve Erkeklerde İl Birinciliği
Adnan Menderes Ortaokulu, öğrenci , öğretmen ve okul idaresi , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE´ yi makamında ziyaret etti. Artistik Jimnastik kız ve erkekler de il birinciliği, kızlar satranç takımı il ikinciliği, halk oyunları il ikinciliği ( bölge finallleri için Mardin’e gidecek) Atletizm de okul olarak il üçüncülüğü, Futbol takımı il üçüncülüğü kazanan okulumuzu tebrik ederiz.![Adnan Menderes Ortaokulu Artistik Jimnastik Kızlarda ve Erkeklerde İl Birinciliği](/meb_iys_dosyalar/2018_04/27075322_28515124_1660712143965373_8190894428642668266_o.jpg)
Adnan Menderes Ortaokulu Artistik Jimnastik Kızlarda ve Erkeklerde İl Birinciliği
Adnan Menderes Ortaokulu, öğrenci , öğretmen ve okul idaresi , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE´ yi makamında ziyaret etti. Artistik Jimnastik kız ve erkekler de il birinciliği, kızlar satranç takımı il ikinciliği, halk oyunları il ikinciliği ( bölge finallleri için Mardin’e gidecek) Atletizm de okul olarak il üçüncülüğü, Futbol takımı il üçüncülüğü kazanan okulumuzu tebrik ederiz.