GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Akıl ve Zekâ Oyunları Şampiyonları'nı ağırladık.
![Akıl ve Zekâ Oyunları Şampiyonları'nı ağırladık.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/13160406_436e97f679074451851d47a5315f1da4.jpg)
Akıl ve Zekâ Oyunları İl Finallerinde 10 kategorinin 7'sinde İl Birincisi olan öğrencilerimiz öğretmenleriyle birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN'ı ziyaret etti.Ziyarette öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ederek hediye kitap takdim eden Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN, 24-26 Mayıs tarihlerinde Rize'de düzenlenecek Türkiye finallerine katılacak öğrencilerimize başarılar diledi.