GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aliye Ömer Battal Ortaokulu 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Açılışını
İlçe Milli Eğitim Müdür V. Sayın Osman TÜRE ve Şube Müdürümüz Sayın Salim PÜTRÜ , Aliye Ömer Battal Ortaokulunun, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açılışını gerçekleştirerek yapılan çalışmaları incelediler.![Aliye Ömer Battal Ortaokulu 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Açılışını](/meb_iys_dosyalar/2019_05/09190854_60021561_2286328794737035_516664327822901248_n.jpg)
Aliye Ömer Battal Ortaokulu 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Açılışını
İlçe Milli Eğitim Müdür V. Sayın Osman TÜRE ve Şube Müdürümüz Sayın Salim PÜTRÜ , Aliye Ömer Battal Ortaokulunun, 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açılışını gerçekleştirerek yapılan çalışmaları incelediler.