GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Anadoluda Çok Kültürlülük Semineri
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Aday Öğretmenlerimize yönelik düzenlenen “Anadolu’da Çok Kültürlülük” konulu seminere katılarak seminerde yörelerimize ait türküleri dile getiren öğretmenlerimizi yalnız bırakmadılar.![Anadoluda Çok Kültürlülük Semineri](/meb_iys_dosyalar/2018_12/15155404_48281631_2051737668196150_3560612220066856960_n.jpg)
Anadolu’da Çok Kültürlülük Semineri
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Aday Öğretmenlerimize yönelik düzenlenen “Anadolu’da Çok Kültürlülük” konulu seminere katılarak seminerde yörelerimize ait türküleri dile getiren öğretmenlerimizi yalnız bırakmadılar.