GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Anaokulu Müdürleri Toplantısının akabinde Müdireleremizin Kadınlar Gününü Kutladık.
![Anaokulu Müdürleri Toplantısının akabinde Müdireleremizin Kadınlar Gününü Kutladık.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/08083502_b65a79119235462a8cc9b1de8e3aba95.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN ve Şube Müdürümüz Serdar SARIÇOBAN, Anaokulu müdürlerimizle gerçekleştirdikleri toplantının ardından, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle, Müdirelerimizin özgün ve değerli katkılarına teşekkür ederek, çiçek hediye ettiler.
Naime Durdu Doğmuş Anaokulu