GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atamızı Saygıyla Anıyoruz

Atamızı Saygıyla Anıyoruz Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün önderliğinde Anadolu topraklarından yükselen bağımsızlık ve özgürlük meşalesi, dünyada pek çok topluma örnek olmuştur. Milletimiz, verdiği şanlı mücadele ile bağımsızlığını muhafaza etme, milli birlik ve beraberliğini güçlendirme, devletini sonsuza kadar yaşatma azim ve kararlılığını tüm dünyaya göstermiş ve göstermeye devam etmektedir.
Atamızı Saygıyla Anıyoruz

Atamızı Saygıyla Anıyoruz

Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün önderliğinde Anadolu topraklarından yükselen bağımsızlık ve özgürlük meşalesi, dünyada pek çok topluma örnek olmuştur. Milletimiz , verdiği şanlı mücadele ile bağımsızlığını muhafaza etme, milli birlik ve beraberliğini güçlendirme, devletini sonsuza kadar yaşatma azim ve kararlılığını tüm dünyaya göstermiş ve göstermeye devam etmektedir. İdealleri ile yolumuzu aydınlatan, Cumhuriyetimizin kurucusu,Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün aramızdan ayrılışının 78´nci yılında; millet olarak bir kez daha saygı ve rahmetle yâd ediyorum.

Yasin TEPE 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.