GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bahattin Kayalı İlkokulu'nda Kirletmeyen Nesil, Tertemiz Şehir, Şahinbey'i Seviyorum Örnek Uygulamalar Projesi
![Bahattin Kayalı İlkokulu'nda Kirletmeyen Nesil, Tertemiz Şehir, Şahinbey'i Seviyorum Örnek Uygulamalar Projesi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/14110422_782892d0c2664606bd912c5202816c7c.jpg)
Kirletmeyen Nesil, Tertemiz Şehir, Şahinbey'i Seviyorum Örnek Uygulamalar Projesi kapsamında,
Şahinbey Belediye Başkanımız Sn.Mehmet TAHMAZOĞLU, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN ve Bahattin Kayalı İlkokulu öğrenci, öğretmen ve velilerimizin katılımıyla okulumuza yakın park, bahçe, sosyal tesis, cadde ve sokak temizliği gerçekleştirildi.