GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bayramlı İlkokulu/Ortaokulu Okuma Yazma Seferberliği İçin Tüm Mahalleleri, Ev Ev, Kapı Kapı Dolaşıyor
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşleri Hanımefendi Sayın Emine ERDOĞAN´ın öncülüğünde başlatılan "Okuma Yazma Seferberliği" tüm hızıyla devam ediyor. Bayramlı İlkokulu/ortaokulu müdürü ,köyünü, kapı kapı dolaşarak okuma yazma bilmeyenleri, okuma yazma kursuna kazandırmaktadır. Sahaya inerek destek veren Bayramlı İlkokulu/ortaokulu müdürünü, bu çalışmasından dolayı tebrik ediyoruz.![Bayramlı İlkokulu/Ortaokulu Okuma Yazma Seferberliği İçin Tüm Mahalleleri, Ev Ev, Kapı Kapı Dolaşıyor](/meb_iys_dosyalar/2018_04/27083600_29388872_1676846962351891_6944864634759282688_n.jpg)
Bayramlı İlkokulu/Ortaokulu Okuma Yazma Seferberliği İçin Tüm Mahalleleri, Ev Ev, Kapı Kapı Dolaşıyor
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşleri Hanımefendi Sayın Emine ERDOĞAN´ın öncülüğünde başlatılan "Okuma Yazma Seferberliği" tüm hızıyla devam ediyor. Bayramlı İlkokulu/ortaokulu müdürü ,köyünü, kapı kapı dolaşarak okuma yazma bilmeyenleri, okuma yazma kursuna kazandırmaktadır. Sahaya inerek destek veren Bayramlı İlkokulu/ortaokulu müdürünü, bu çalışmasından dolayı tebrik ediyoruz.