GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
'Çocuklar İçin Gezen Sinema' etkinliğini Fehmi Kasapoğlu İlkokulunda ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ, öğrencilerle sohbet ederek öğretmenlerle bir araya geldiler.
!['Çocuklar İçin Gezen Sinema' etkinliğini Fehmi Kasapoğlu İlkokulunda ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ, öğrencilerle sohbet ederek öğretmenlerle bir araya geldiler.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/23124227_1.jpg)
'Çocuklar İçin Gezen Sinema' etkinliğini Fehmi Kasapoğlu İlkokulunda ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ, öğrencilerle sohbet ederek öğretmenlerle bir araya geldiler.
![23-02-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_02/k_23124324_2.jpg)
![23-02-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_02/k_23124326_3.jpg)
![23-02-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_02/k_23124328_4.jpg)
![23-02-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_02/k_23124331_5.jpg)