GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dünya Çevre Günü Geri Dönüşüm Toplama Yarışması
![Dünya Çevre Günü Geri Dönüşüm Toplama Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2024_06/06141913_8bf5408a858d448d9e8e44afc4bc2c43.jpg)
Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında 2023-2024 eğitim öğretim yılı süresince geri dönüşüm atıklarını toplayarak dereceye giren okullarımıza ödülleri Şahinbey Belediye Başkan Yardımcılarımız Sn.Cuma GÜZEL, Sn.Sait ŞAHİN ile İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN'ın katılımlarıyla verildi.
Anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde dereceye giren her düzeyde ilk 3 okulumuz ödüllerini aldı.Çevremizi korumak için çaba sarfeden tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi