GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Durantaş İlkokulu Ziyaretimiz
Durantaş İlkokulu Ziyaretimiz![Durantaş İlkokulu Ziyaretimiz](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_28185015_00.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Yusuf TÜFEKÇİ, ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Halit ATEŞ, İlçe Milli Eğitim Özel Büro Biriminden Sayın Tuncer BOZAN , ilçemize bağlı Durantaş İlkokulu ´nu ziyaret ederek okul idaresi ve öğretmenlerle görüşerek izlenimlerde bulundular. Geleceğin teminatı pırlanta öğrencilerimizi ve Değerli okulumuz personelinimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.