GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
e-Twinning ve Erasmus Plus Projeleri Bilgilendirme Toplantısı
e-Twinning ve Erasmus Plus Projeleri Bilgilendirme Toplantısı Gazikent Mahalli Hizmetiçi Eğitim Merkezinde yapılan, e-Twinning ve Erasmus Plus Projeleri Bilgilendirme Toplantısına, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımızdan Yusuf Tüfekçi Mehmet Ali Tiryakioğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve diğer idareci ve öğretmenlerimiz katıldılar.![e-Twinning ve Erasmus Plus Projeleri Bilgilendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12135509__e-Twinning_ve_Erasmus_Plus_Projeleri_Bilgilendirme_ToplantYsY_.jpg)
e-Twinning ve Erasmus Plus Projeleri Bilgilendirme Toplantısı
Gazikent Mahalli Hizmetiçi Eğitim Merkezinde yapılan, e-Twinning ve Erasmus Plus Projeleri Bilgilendirme Toplantısına, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımızdan Yusuf Tüfekçi Mehmet Ali Tiryakioğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe ve diğer idareci ve öğretmenlerimiz katıldılar.
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12135530_23231468_1540915952611660_8798983421511714806_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12135536_23376351_1540916335944955_8618580990121226521_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12135535_23319199_1540916705944918_2740292043107008596_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12135537_23472294_1540916502611605_374366698851165246_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12135531_23231532_1540916539278268_473741778234265787_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12135532_23316396_1540916702611585_3383735075605460022_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12135534_23316424_1540916589278263_3254880124988175913_n.jpg)