FEHMİ KASAPOĞLU İLKOKULU´NDAN ÖRNEK ÇALIŞMA
![FEHMİ KASAPOĞLU İLKOKULU´NDAN ÖRNEK ÇALIŞMA](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_21142520_2.jpg)
Şahinbey İlçemize Bağlı Fehmi Kasapoğlu İlkokulu İdaresi ve Öğretmenleri Yaptığı Çalışmalarla Okul Öncesi Eğitimin Yaygınlaştırılması Kapsamında 6 Anasıfı Şubesi Açıp Alan Taraması Yapıp Öğrencileri Okula Kazandırarak Destek Oldular.Şahinbey Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE Okul Müdürümüz Erkan ERSOY´u Okulu Adına Tebrik Ettiler.Şahinbey İlçesi Olarak Hedefimiz Okula Devam Oranlarını % 100 ´e Çıkarmak Olacak ve Çalışmalarımız Son Hız Devam Edecektir.