GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Feridun Oral Ortaokulu´nu ziyaret
Feridun Oral Ortaokulu´nu ziyaret İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Feridun Oral Ortaokulu´nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimlerde bulundular.![Feridun Oral Ortaokulu´nu ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_10/06103152_22218357_1506215786081677_6805878183878575172_o.jpg)
Feridun Oral Ortaokulu´nu ziyaret
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Feridun Oral Ortaokulu´nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimlerde bulundular.