GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fuat Şimşek Ortaokulunda Mesleki Eğitim Çalişmalarini Yürüten Öğretmenlerimiz Ile Bir Araya Geldiler
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , Fuat Şimşek Ortaokulunda mesleki eğitim çalışmalarını yürüten öğretmenlerimiz ile bir araya geldiler ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilediler. Yasin TEPE![Fuat Şimşek Ortaokulunda Mesleki Eğitim Çalişmalarini Yürüten Öğretmenlerimiz Ile Bir Araya Geldiler](/meb_iys_dosyalar/2018_09/25071657_234234.jpg)
Fuat Şimşek Ortaokulunda Mesleki Eğitim Çalişmalarini Yürüten Öğretmenlerimiz Ile Bir Araya Geldiler
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , Fuat Şimşek Ortaokulunda mesleki eğitim çalışmalarını yürüten öğretmenlerimiz ile bir araya geldiler ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilediler. Yasin TEPE