GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GAZİ ORTAOKULU´MUZ VOLEYBOLDA İL BİRİNCİSİ
![GAZİ ORTAOKULU´MUZ VOLEYBOLDA İL BİRİNCİSİ](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_19105954_1.jpg)
Gazi Ortaokulu öğrencilerimiz İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´yi makaminda ziyaret ettiler. Öğrencilerimiz voleybol yıldızlar kategorsinde il birincisi olup bölge finallerine gitmeye hak kazandılar.Öğrencilerimizin başarısında emeği gecen öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize tesekkur ederiz.