GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gaziantep Lisesinin öğrencileri "Kariyer Günleri " kapsamında Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU ile bir araya geldiler.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ programa katılarak Sayın FADILOĞLU'na iştiraklarından dolayı teşekkür etti.
![Gaziantep Lisesinin öğrencileri](/meb_iys_dosyalar/2019_12/17202811_1.jpg)
Gaziantep Lisesinin öğrencileri "Kariyer Günleri " kapsamında Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU ile bir araya geldiler.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ programa katılarak Sayın FADILOĞLU'na iştiraklarından dolayı teşekkür etti.
![17-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_17202858_6.jpg)
![17-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_17202855_5.jpg)
![17-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_17202853_4.jpg)
![17-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_17202850_3.jpg)
![17-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_17202848_2.jpg)