GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü münasebetiyle Valimiz Sayın Davut GÜL öncülüğünde, Çelenkler konulup Şahinbey ve Şehit Karayılan mezarlarına ziyaret gerçekleştirildi.
![Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü münasebetiyle Valimiz Sayın Davut GÜL öncülüğünde, Çelenkler konulup Şahinbey ve Şehit Karayılan mezarlarına ziyaret gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/24214830_1.jpg)
Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü münasebetiyle Valimiz Sayın Davut GÜL öncülüğünde, Çelenkler konulup Şahinbey ve Şehit Karayılan mezarlarına ziyaret gerçekleştirildi.
![24-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_24215005_6.jpg)
![24-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_24215000_4.jpg)
![24-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_24215003_5.jpg)
![24-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_24214958_3.jpg)
![24-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_24214956_2.jpg)