GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gaziantep´ten Yeni Şube Müdürü Olan Dostlarımızı Misafir Ettik

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Şube Müdürlerimizle birlikte okullarımızda idareci olarak çalışan ve yapılan Şube Müdürlüğü sınavı neticesinde yurdun değişik yerlerine atanan Şube Müdürleriyle bir araya geldiler.İlçe Müdürümüz, Şube Müdürlerine; çalıştıkları her yerde hakkıyla görev yapacak donanımda olduklarını, görevlerini yaparken hakkı ve hukuku gözetmenin yanı sıra makam ve mevkilerin geçici olduğunu, güzel dostluklar kurmanın önemli olduğunu ve bunun da ancak insanlara karşı olan tavır ve tutumların belirleyeceğini ifade ettiler.
Gaziantep´ten Yeni Şube Müdürü Olan Dostlarımızı Misafir Ettik

Gaziantep´ten Yeni Şube Müdürü Olan Dostlarımızı Misafir Ettik

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Şube Müdürlerimizle birlikte okullarımızda idareci olarak çalışan ve yapılan Şube Müdürlüğü sınavı neticesinde yurdun değişik yerlerine atanan Şube Müdürleriyle bir araya geldiler.
İlçe Müdürümüz, Şube Müdürlerine; çalıştıkları her yerde hakkıyla görev yapacak donanımda olduklarını, görevlerini yaparken hakkı ve hukuku gözetmenin yanı sıra makam ve mevkilerin geçici olduğunu, güzel dostluklar kurmanın önemli olduğunu ve bunun da ancak insanlara karşı olan tavır ve tutumların belirleyeceğini ifade ettiler.
Şube Müdürlerimiz de hayırlı olsun temennisinde bulunarak şu ana kadar beraber çalışmaktan mutlu olduklarını, çiçeği burnunda Şube Müdürlerimizin her daim yanında olacaklarını belirttiler.
Oldukça duygulanan yeni Şube Müdürleri, İlçe Müdürümüzün bu davetinden duydukları memnuniyeti dile getirerek hem sevinci hem hüznü bir arada yaşadıklarını, Şahinbey’de çalışmanın verdiği enerji ve tecrübeyle görevlerini layıkıyla ifa etmeye çalışacaklarını söylediler.
Yapılan veda konuşmalarının ardından İlçe Müdürümüz, yeni Şube Müdürlerine plaket takdim ettiler.

15-12-201815-12-201815-12-201815-12-201815-12-201815-12-201815-12-2018

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.