GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GAZİLER DİYARINDAN ŞEHİTLER DİYARINA 10.000 ÖĞRENCİ DAHA...
![GAZİLER DİYARINDAN ŞEHİTLER DİYARINA 10.000 ÖĞRENCİ DAHA...](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_03111609_2.png)
Şahinbey Belediyesi 10.000 öğrencimizi daha Çanakkale´ye götürüyor gençlerimize milli şuur aşılayan ve tarihimizi yeniden yaşama fırsatı veren bu büyük projeye imza atan Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet TAHMAZOĞLU´na Teşekkür Ediyoruz. Bu kapsamda gerçekleştirilen toplantıdan kareler...