GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Güzel Vadi Ortaokulu Ziyareti
Güzel Vadi Ortaokulu Ziyareti İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Güzel Vadi Ortaokulu´nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimlerde bulundular.![Güzel Vadi Ortaokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/15084309_0001.jpg)
Güzel Vadi Ortaokulu Ziyareti
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Güzel Vadi Ortaokulu´nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimlerde bulundular.