GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hayat Boyu Öğrenme Değerlendirme ve Planlama Toplantısı
Şahinbey Kaymakamı Sayın Cemalettin YILMAZ başkanlığında, Şube Müdürlerimiz Osman TÜRE ve Mehmet SARIYILDIZ´ın katılımlarıyla ilgili paydaşlar ve Meslek Lisesi okul müdürleriyle Hayat Boyu Öğrenme Değerlendirme ve Planlama toplantısı yapıldı.![Hayat Boyu Öğrenme Değerlendirme ve Planlama Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_01/30154933_51245425_2130610500308866_4055876366531297280_n.jpg)
Hayat Boyu Öğrenme Değerlendirme ve Planlama Toplantısı
Şahinbey Kaymakamı Sayın Cemalettin YILMAZ başkanlığında, Şube Müdürlerimiz Osman TÜRE ve Mehmet SARIYILDIZ´ın katılımlarıyla ilgili paydaşlar ve Meslek Lisesi okul müdürleriyle Hayat Boyu Öğrenme Değerlendirme ve Planlama toplantısı yapıldı.