GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Her Sınıfın Yetim Bir Kardeşi Var"
![](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_01115639_7.jpg)
İHH tarafindan organize edilen,Milli Egitim Bakanlığı, Diyanet işleri Başkanlığı ve Egitim Bir Sen ´in paydaslari oldugu "İyilikte yarışan sınıflar -Her sınıfın yetim bir kardeşi var" projesi kapsaminda Şahinbey İlcesindeki okul idarecilerine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´nin katılımı ile toplantı düzenlendi. Projenin ilçemizde amacına ulaşması için tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin desteğini bekliyoruz.