GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. yarıyıl açılışını İMKB Anadolu Lisesi´nde gerçekleştirdik
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´ nin katılımı ile 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. yarıyıl açılışını İMKB Anadolu Lisesi´nde gerçekleştirdik.![2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. yarıyıl açılışını İMKB Anadolu Lisesi´nde gerçekleştirdik](/meb_iys_dosyalar/2018_02/10151319_27336878_1627568713946383_7153790432622174862_n.jpg)
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. yarıyıl açılışını İMKB Anadolu Lisesi´nde gerçekleştirdik
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´ nin katılımı ile 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı 2. yarıyıl açılışını İMKB Anadolu Lisesi´nde gerçekleştirdik.