GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Toplantısı
Müdürlüğümüz tarafından “Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme ” projesiyle ilgili İlkokul Müdürleriyle bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE, Şube Müdürlerimiz Mehmet SARIYILDIZ ve Hüseyin KAYA katılmıştır.![Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2018_10/18070231_44197863_1953966557973262_1717917443009019904_o.jpg)
Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Toplantısı
Müdürlüğümüz tarafından “Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme ” projesiyle ilgili İlkokul Müdürleriyle bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE, Şube Müdürlerimiz Mehmet SARIYILDIZ ve Hüseyin KAYA katılmıştır.