GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. Yarıyıl Eğitim Kurumları Müdürler Toplantısı
Şahinbey İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Yarıyıl Eğitim Kurumları Müdürler Toplantısı Şube Müdürümüz Osman Türe başkanlığında Şube Müdürleri ve Kurum Müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.![2. Yarıyıl Eğitim Kurumları Müdürler Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_02/10091542_50236711_2133590303344219_3797039110170869760_n.jpg)
2. Yarıyıl Eğitim Kurumları Müdürler Toplantısı
Şahinbey İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Yarıyıl Eğitim Kurumları Müdürler Toplantısı Şube Müdürümüz Osman Türe başkanlığında Şube Müdürleri ve Kurum Müdürlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.