GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TALİM TERBİYE KURULU BAŞKANI´NDAN BAYRAMLI’DA BAYRAM TADINDA AÇILIŞ!

TALİM TERBİYE KURULU BAŞKANI´NDAN BAYRAMLI’DA BAYRAM TADINDA AÇILIŞ!

       Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanı Prof.Dr.Emin KARİP, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa YANMAZ, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin TEPE ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Tiryakioğlu, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Altay Tiryaki ve beraberindeki heyet  Bayramlı İlkokulu´nu ziyaret ederek öğretmen, öğrenci ve velilerimizin ilköğretim haftasını kutladılar.

       Okul öğrencileriyle tek tek ilgilenen Talim Terbiye Kurulu Başkanı Prof.Dr.Emin KARİP ve il Milli Eğitim Müdürü Mustaf YANMAZ öğrenciler ile şeker tadında şeker gibi bir söyleşi yaptılar. Öğretmenleri karanfillerle sınıflarına uğurlayarak, öğrencilere kitaplarını bizzat kendileri teslim ettiler.

       Bu anlamlı ziyaretle bizleri onurlandıran, ceviz kırarak kararan elleri tek tek sıkan, okulumuzda, samimi bir ortamda bizlerin sorunlarını dinleyen başkanımıza, müdürlerimize; öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz adına teşekkür ediyoruz.

 

 

   

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.