GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTIMIZ
Şahinbey ilçemizdeki tüm ortaokulların ders zümre başkanları ile...![ZÜMRE BAŞKANLARI TOPLANTIMIZ](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_11171114_dsc_0380.jpg)
Şahinbey ilçemizdeki tüm ortaokulların ders zümre başkanları ile şube müdürümüz Hüseyin KAYA başkanlığında toplantılar yapıldı. Her ders için ayrı oturum şeklinde yapılan toplantılar 3 gün sürdü. Verimli toplantılar yapmamızı sağlayan öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.