GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Eğitimin Yaygınlaştırılması, Okullaşma Oranının Arttırılması

Okul Öncesi Eğitimin Yaygınlaştırılması, Okullaşma Oranının Arttırılması Bağımsız Anaokulu Müdürlerimiz ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE, Şube Müdürümüz Hüseyin KAYA ´nın katılımı ile okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması, okullaşma oranının arttırılması ve okulllarımızın durumları ile ilgili Tuğcan Oteli´nde kahvaltılı toplantı gerçekleşti.
Okul Öncesi Eğitimin Yaygınlaştırılması, Okullaşma Oranının Arttırılması

Okul Öncesi Eğitimin Yaygınlaştırılması, Okullaşma Oranının Arttırılması

Bağımsız Anaokulu Müdürlerimiz ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE, Şube Müdürümüz Hüseyin KAYA ´nın katılımı ile okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması, okullaşma oranının arttırılması ve okulllarımızın durumları ile ilgili Tuğcan Oteli´nde kahvaltılı toplantı gerçekleşti. Oldukça verimli geçen toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE, okul öncesinin öneminde bahsederek, okullaşma oranımızın artması için okullarımıza her türlü desteği vereceğini ifade etti.Ayrıca Suriyeli misafirlerimizin çocuklarının da okul öncesi eğitime katılımlarının sağlanması için gerekli çalışmaların yapılması konusunda okul müdürleri ile istişarede bulunuldu

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.