GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Emine Ulusoy İlkokulu Ziyareti
Emine Ulusoy İlkokulu Ziyareti İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Emine Ulusoy İlkokulu´nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimde bulundular.![Emine Ulusoy İlkokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/15083716_22366495_1514009658635623_8856518818043464667_n.jpg)
Emine Ulusoy İlkokulu Ziyareti
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Emine Ulusoy İlkokulu´nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimde bulundular.