GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İMKB Anadolu Lisemiz, Avrupa Kalite Standardı Ödülüne Layık Görülmüştür
İMKB Anadolu Lisemiz, Avrupa Kalite Standardı Ödülüne Layık Görülmüştür İMKB Anadolu Lisesi , E Twinning projesi kapsamında yaptığı çalışmalar sebebi ile Avrupa Kalite Standardı ödülünü layık görülmüştür. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE´yi makamında ziyaret eden okul müdürü Adnan BUDAK, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.![İMKB Anadolu Lisemiz, Avrupa Kalite Standardı Ödülüne Layık Görülmüştür](/meb_iys_dosyalar/2017_10/27091942_22712186_1526346430735279_7546659990432593371_o.jpg)
İMKB Anadolu Lisemiz, Avrupa Kalite Standardı Ödülüne Layık Görülmüştür
İMKB Anadolu Lisesi , E Twinning projesi kapsamında yaptığı çalışmalar sebebi ile Avrupa Kalite Standardı ödülünü layık görülmüştür. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE´yi makamında ziyaret eden okul müdürü Adnan BUDAK, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.