GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Yasin TEPE, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürleri, Kocatepe Ortaokulunda, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle bir araya geldiler.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Yasin TEPE, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürleri, Kocatepe Ortaokulunda, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle bir araya geldiler.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/10142436_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Yasin TEPE, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürleri, Kocatepe Ortaokulunda, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle bir araya geldiler.
Öğretmenlerle yapılan eğitim-öğretim değerlendirme toplantısının ardından bayan öğretmenlerimizin #8MartDünyaKadınlarGünü kutlandı.