GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sn. Yasin TEPE, İlçe Müdürümüz Erdal KILINÇ ile birlikte İlçemizde göreve başlayan öğretmenlerimizi ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilediler.
![İl Müdürümüz Sn. Yasin TEPE, İlçe Müdürümüz Erdal KILINÇ ile birlikte İlçemizde göreve başlayan öğretmenlerimizi ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilediler.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/23143233_5.jpg)
İl Müdürümüz Sn. Yasin TEPE, İlçe Müdürümüz Erdal KILINÇ ile brilikte İlçemizde göreve başlayan öğretmenlerimizi ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilediler.
Ardından İlçe yöneticilerimizle bir araya gelerek başarılı çalışmalardan dolayı tebriklerini ilettiler.