GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalletin YILMAZ´ı Ziyareti.
İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Osman TÜRE, İlçemiz Güzel Sanatlar Lisesi idarecileri ve öğretmenleri, İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalletin YILMAZ´ı ziyaret ettiler.![İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalletin YILMAZ´ı Ziyareti.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/09143207_52459019_2163930730310176_7652652619252367360_o.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalletin YILMAZ´ı Ziyareti.
İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Osman TÜRE, İlçemiz Güzel Sanatlar Lisesi idarecileri ve öğretmenleri, İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalletin YILMAZ´ı ziyaret ettiler.